Logo

certificate

Üretim ve Hazırlık

Gıda mühendisleri ve diyetisyenlerin denetimi altında, alanında uzman personellerimiz tarafından, hijyen kurallarına koşulsuz uyum sağlanarak yemek üretimi gerçekleştirilmektedir.

Yemekler besin değerini kaybetmemeleri için az yağ ile kombi fırınlarda yapılmaktadır.

Yemek üretimimiz 24 saat kamera sistemi ile izlenmektedir.

Çiğ sebze ve meyveler; ayıklama, mevsimine ve ürüne göre en az üç kere yıkama, klorlama ve durulama işlemlerinden geçirilerek üretime uygunluğu sağlanmaktadır.

Hazırlık alanları çapraz bulaşmayı önleyecek şekilde ayrı bölümler halinde bulunmaktadır.

Fonksiyonel köfte makinesi ile sağlık ve hijyen standartlarına uygun, el değmeden köftelere istenilen şekil ( İnegöl Köfte, İzmir Köfte, Kalp Köfte, Fırın Köfte, Ekşili Köfte vb.) verilmekte ve her müşteriye aynı boy, şekil ve gramajda hizmet verilmektedir.

Büyük ölçekli sulu yemeklerin düdüklü tencere mantığı ile pişirilmesini sağlayarak, daha lezzetli ve özdeşleşmiş yemek üretimini sağlayan islim kazanlarımızda mutfağımızın vazgeçilmez ekipmanları arasındadır.

TS 13075 standartlarına uygun frigorifik araç filomuzla Ankara’nın her noktasına dağıtım ağımız bulunmaktadır. Tam donanımlı dağıtım personelimiz ile müşterilerimizin mutfaklarına hizmet götürmekteyiz

WordPress Lightbox